%23925_CHI_Design_Logo_S%C4%B0TE__edited

MİRAT POLAT 

Chi Design, Feng Shui felsefesini esas alarak kurulan iç mimari tasarım ve uygulama şirketidir. İstanbul'da servis vermekte olduğumuz stüdyomuz müşterilerimizin taleplerine göre projelendirme çalışması ile uygulamaya geçer. 

Dengenin ve pozitif enerjinin hakim olduğu mekanlar yaratmak bizim en büyük tutkumuzdur ve bu yolculukta müşterilerimiz ile beraber bir yol çizeriz. 

Tasarımlarımız kişisel yolculukları anlatmaktadır bu sebeple Feng Shui felsefesinin bize kattıkları tasarımlarımızın şekillenmesine yardımcı olur. 

2012 senesi New York, Fashion Institute of Technology den İç Mimari ön lisansını tamamladıktan sonra 1 sene İki Design Group'ta İç Mimari uygulama çizim bölümünde çalıştı. 

2015 senesi Londra, Regent's University de İç Mimari bölümünden mezun olduktan sonra büyük bir kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul projesinde çalışmaya başlayarak deneyimlendi. 

2019 senesinde Esra Koyuncu Feng Shui Temel Eğitim programını tamamladı. 2019 senesinde tutkusu olan Feng Shui felsefesini derinlemesine öğrenmek ve Master ünvanını kazanmak için Raymon Lo's School of Feng Shui & Destiny de eğitim sürecini tamamlamaktadır. 

2020 senesi kendi işini kurma kararı alarak CHI Design şirketini kurdu ve aktif olarak İç Mimari projelendirme ve uygulama ile Feng Shui Danışmanlığı, Çin Astrolojisi servisi vermektedir. 

CHI Design 

Büyükdere Cad. No:87/1 34387 Mecidiyeköy, İstanbul 

#925_CHI_Design_Logo_SİTE_.png